Sales

Turelinckx Simonne
Internal sales

tel: +32 3 320 02 11
mail: s.turelinckx@spetec.com

Codde Marc
Technical Support Manager

mobiel: +32 475 74 68 50
tel: +32 3 320 02 11
mail: m.codde@resiplast.be

Henderickx Jean-Christophe
Export Sales Manager

Mobiel: +32 473 25 49 11
Tel: +32 3 320 02 11
mail: jc.henderickx@resiplast.be

Operations

Canters Tom
Plant Manager

Tel: +32 3 320 02 11
mail: t.canters@resiplast.be

Schreuder Didier
Production Manager

Tel: +32 3 320 02 11
mail: didier.schreuder@resiplast.be

R&D

Crauwels Walter
R&D – Laborant

mobiel: +32 473 32 01 66
tel: +32 3 320 02 11
mail: walter.crauwels@resiplast.be

Van Rymenant Kurt
R&D Laborant

tel: +32 3 320 02 11
mail: k.vanrymenant@resiplast.be

Van Put Mon
R&D Assistent

Tel: +32 3 320 02 11
mail: mon@resiplast.be

Product management & marketing

Dendooven Bert
Product & Marketing Manager

mobiel: +32 470 94 01 61
tel: +32 3 320 02 11
mail: b.dendooven@resiplast.be

Finance & HR

Poelman Ilke
Accountant

tel: +32 3 320 02 11
mail: i.poelman@resiplast.be

Janssens Karin
Secretariaat-HR

Tel: +32 3 320 02 11
mail: karin@resiplast.be

Management

Carels Philippe
CEO

mobiel: +32 470 22 48 25
tel: +32 3 320 02 11
mail: p.carels@resiplast.be

Resiplast nv/sa
Gulkenrodestraat 3
2160 Wommelgem (Antwerp)
Belgium
Tel. +32 3 320 02 11
Fax +32 3 322 63 80
info@resiplast.be

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy-instellingen

Wanneer u een website bezoekt, kan deze informatie in uw browser opslaan of ophalen, meestal in de vorm van cookies. Beheer hier uw persoonlijke Cookie instellingen.

Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen.

Om deze website te gebruiken, gebruiken wij de volgende technisch vereiste cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

We volgen geanonimiseerde gebruikersinformatie om onze website te verbeteren.
  • _ga
  • _gid
  • _gat

Weiger alle services
Accepteer mijn instellingen