Sales

Koninkx Kathleen
Internal sales

tel: +32 3 320 02 13
mail: k.koninkx@resiplast.be

Turelinckx Simonne
Internal sales

tel: +32 3 320 02 03
mail: s.turelinckx@spetec.com

Codde Marc
Technical account manager

mobiel: +32 475 74 68 50
tel: +32 3 320 02 31
mail: m.codde@resiplast.be

Henderickx Jean-Christophe
Export manager

Mobiel: +32 473 25 49 11
Tel: +32 3 320 02 07
mail: jc.henderickx@resiplast.be

Laurent Pieters
Accountmanager

mobiel: +32 470 60 21 88
tel: +32 3 320 02 36
mail: laurent.pieters@cermix.be

Operations

Canters Tom
Plant Manager

Tel: +32 3 320 02 18
mail: t.canters@resiplast.be

Schreuder Didier
Logistics manager

Tel: +32 3 320 02 12
mail: didier.schreuder@resiplast.be

Jennes Christophe
Logistics

Tel: +32 3 320 02 37
mail: c.jennes@resiplast.be

R&D

Crauwels Walter
R&D – Field Engineer – Technical Services

mobiel: +32 473 32 01 66
tel: +32 3 320 02 15
mail: walter.crauwels@resiplast.be

Van Rymenant Kurt
R&D laborant

tel: +32 3 320 02 05
mail: k.vanrymenant@resiplast.be

Van Put Mon
R&D assistent

Tel: +32 3 320 02 32
mail: mon@resiplast.be

Product management & marketing

Dendooven Bert
Product manager

mobiel: +32 470 94 01 61
tel: +32 3 320 02 30
mail: b.dendooven@resiplast.be

Finance & HR

Poelman Ilke
Accountant

tel: +32 3 320 02 14
mail: i.poelman@resiplast.be

Janssens Karin
Secretariaat-HR

Tel: +32 3 320 02 09
mail: karin@resiplast.be

Management

Carels Philippe
CEO

mobiel: +32 470 22 48 25
tel: +32 3 320 02 04
mail: p.carels@resiplast.be

Resiplast nv/sa
Gulkenrodestraat 3
2160 Wommelgem (Antwerp)
Belgium
Tel. +32 3 320 02 11
Fax +32 3 322 63 80
info@resiplast.be

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy-instellingen

Wanneer u een website bezoekt, kan deze informatie in uw browser opslaan of ophalen, meestal in de vorm van cookies. Beheer hier uw persoonlijke Cookie instellingen.

Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen.

Om deze website te gebruiken, gebruiken wij de volgende technisch vereiste cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

We volgen geanonimiseerde gebruikersinformatie om onze website te verbeteren.
  • _ga
  • _gid
  • _gat

Weiger alle services
Accepteer mijn instellingen